Будівельні і супутні матеріали

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

Теперь ви можете придбати у нас для будівництва не тільки продукцію, яку виготовляє наш завод Каскад Бетон, але й супутні будівельні матеріали. Для замовлення, консультації й з усіх питань, звертайтеся, у відділ продажу.

ШИПОВИДНА ГЕОМЕМБРАНА, рулон ( 2,0 х 20 м.п) 40 м.кв.

Профільована мембрана – популярний вид механічного захисту гідроізоляційного шару будівельних конструкцій від різного виду пошкоджень. Також за допомогою профільованих мембран ефективно вирішуються завдання по санації вологих стін і створення дренажних систем для фундаменту і експлуатованих покрівель.

РУБЕРОЙД БІПОЛЬ ЕПП 3,0 РУЛОН 15 Х 1 М (15 КВ.М)

Призначений для влаштування гідроізоляції будівель, споруд і будівельних конструкцій. Євроруберойд з поліестеру відрізняється підвищеною міцністю на розрив і застосовується на експлуатованих покрівлях з рухомими конструкціями.

ПИЛОМАТЕРІАЛИ

Під замовлення

Дошка 6000*120*300 мм (розмір може бути різним, під замовлення)

Брус 50*50 мм

ПЛИТИ ПІНОПОЛІСТИРОЛЬНІ ЕКСТРУЗІЙНІ ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO

Теплоізоляційні плити полістирольні екструзійні. Для утеплення фасадів, дахів, фундаментів, підлог. Вологостійкий. Низька теплопровідність.

Розмір листів: 1180ммх58мм. Товщина: 50 мм.

ПРАЙМЕР БІТУМНЫЙ ТЕХНОНІКОЛЬ №01, 20 л

Застосовується для грунтування ізольованих поверхонь (бетонна плита, цементно-піщана стяжка і т.п.) перед укладанням наплавляючих і самоклеючих покрівельних і гідроізоляційних матеріалів.

Даний праймер повністю готовий до нанесення, досить швидко вбирається і висихає. Витрати праймера – 0,25-0,35 л / м2 (1 л праймера на 3,33 м2 поверхні).

МАСТИКА МГТН № 24 ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНА ТЕХНОНІКОЛЬ, 20 л

Призначена для зовнішньої гідроізоляції бетонних, залізобетонних, дерев’яних та інших будівельних конструкцій. Мастика являє собою повністю готовий до застосування матеріал на основі нафтового бітуму, що містить технологічні добавки, мінеральні наповнювачі та розчинник.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ПЛИТИ ХОТРОК ФАСАД ЛАЙТ 1200ММ*600ММ*50ММ

Упаковка- 0,144 м3.

Спеціалізована серія базальтового утеплювача.
Основне застосування – утеплювач для приватних будинків і міських квартир. Застосовується для теплоізоляції скатної покрівлі, горища, підлоги, фундаменту, каркасних стін і стінних перегородок, а також для утеплення стін лоджій і балконів.

Розміри матеріалу – 1200 х 600 мм, товщина – 50 мм.

ПЛІВКА ПОЛІЕТИЛЕНОВА 200 мкм, В РУЛОНІ

Намотка 25 см ширина * 100 см довжина
Площа покриття 100 кв.м.

ЛЮКИ ПОЛІМЕРПЕСЧАНІ, ПЛАСТМАСОВІ

Люк полімерпесчаний зелений / чорний; Люк полімерпесчаний зелений / чорний з замком; Люк пластмасовий чорний; Люк пластмасовий чорний з замком.