Будівельні роботи

Будівельні роботи по Вишгородському району

Є така будівельна мудрість: «У бетону – троє батьків»: Виробник, Перевізник і Будівельник.

Як відомо, бетон є всього лише напівфабрикатом, і від того, як він буде виготовлений, перевезений і укладений буде залежати міцність і довголіття його використання. Тільки поєднання якісного виконання всіх трьох ролей дасть 100% позитивний результат.

Бетон, навіть найвищої якості, не зможе ніколи виконати функцію, яка покладена на батьків – будівельника-укладальника, а саме – укладання, ущільнення і догляд. Цьому присвячені цілі ГОСТи та  ДБНи, роки навчання в будівельних навчальних закладах, а також роки практики фахівців, які вдосконалюють свою майстерність у цій нелегкій справі.

Каскад Бетон був і є тільки виробником і перевізником бетонів і розчинів. Ми приділяємо педантичну увагу контролю якості виконання цих процесів і надаємо гарантії на ці два види послуг. Інколи наші Замовники при покупці бетону просили виконати контроль за його укладанням і доглядом. Часто те, що ми бачили на будівельних об’єктах, не могло влаштовувати нас як компанію, яка націлена на чесні взаємовідносини з клієнтом.

Ми за підвищення рівня надання будівельних послуг до євростандартів! За роки роботи з фахівцями будівельниками, ми ретельно відібрали кращих для співпраці. І можемо сміливо рекомендувати їх нашим клієнтам.

Монолітні та фундаметні роботи

Якщо ви плануєте будівництво приватного будинку, котеджу, дачі в Вишгородському районі, пропонуємо виконання таких видів будівельних фундаментних і монолітних робіт:

 • Підготовка траншей, котлованів під фундамент
 • Просипка з наступним трамбуванням піщаної подушки
 • Влаштування опалубки і гідроізоляції
 • В’язання арматурного каркаса
 • Прийом бетону з трамбувальною усадкою
 • Розбирання опалубки
 • Заливка міжповерхових перекриттів
 • Кладка стін: цегла, газоблок, піноблок

Детальніше про послуги можно дізнатися за посиланням.

ЦІНИ НА БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ

Вид робіт Ціна, грн
Земляні роботи
розробка грунта вручну в траншії, ямі 800
ущільнення дна траншеї, полів віброплитами 240
улаштування щебеневої основи під фундаменти, поли 190
Бетонні роботи
монтаж блоків ФБС, шт 560
влаштування монолітних армованих фундаментів, м3 3520
влаштування монолитних стін, м3 5600
влаштування монолитного армованого перекритя, м2 1280
влаштування силової армованої плити, пола, м3 720
Гідроізоляційні роботи
гідроізоляція фундаментів обмазочна, м2 192
улаштування дренажної системи для відводу стічних вод,м.п. 400
улаштування горизонтальної рулоної гідроізоляції , м.п. 128
Кам’яні роботи
влаштування перегородок з газоблоків, м2 320
влаштування перегородок з цегли, м2 560
кладка стін з цегли рядовой черновая, м3 1920
кладка стін з газо та пено блоків, м3 1280
кладка стін з обліцювальної цегли, м2 1280

За консультацією та з усіх питань, звертайтеся у наш відділ продажів, де Ви зможете отримати повний спектр послуг з будівництва Вашої мрії. Замовляючи послуги у перевірених фахівців, Ви отримуєте наступні конкурентні переваги:

 1. Ви маєте справу з виробником матеріалів і послуг з потужною матеріально- технічною базою, що свідчить про гарантії виконання взятих на себе зобов’язань.
 2. Ви маєте справу з фахівцями практиками з портфоліо виконаних робіт та рекомендаціями від багатьох задоволених клієнтів.

 

 НАШЕ СЛОВО – БЕТОН !!!

Що впливає на формування ціни на будівельні роботи?

Розрахувати точну вартість будівництва об’єкта неможливо. Всі розрахунки робляться попередньо, а сума, що вийшла вважається тільки наближеною до реальної вартості будівельних робіт. Це обумовлено великою кількістю чинників, що впливають на розрахунок вартості. Але навіть попередній розрахунок вартості допоможе раціонально розподілити фінансові кошти при будівництві.

Спочатку складається перелік робіт, які необхідно виконати при будівництві. Потім розглядаються розцінки на будівельні роботи та визначається організація, яка пропонує оптимальне співвідношення ціни і якості. При цьому на певні будівельні роботи можна наймати бригади різних організацій, в залежності від цін в прайсі. Деякі будівельні компанії пропонують повний перелік будівельних послуг, здійснюють зведення будівель і споруд “під ключ”. Але не тільки ціна на будівельні роботи впливає на остаточну суму витрат, тому що вартість залежить  від якості  матеріалів, що використовуються.

Фактори, що впливають на остаточну вартість

Дані фактори охоплюють всі статті витрат, і навіть кошторис на будівельні роботи оплачується замовником, позаяк її складання вимагає часу і знань фахівця. До інших статтях витрат відносяться:

Вартість проєкту. Вибір типового варіанту дозволяє заощадити гроші, оскільки не потрібна індивідуальна доробка.

 • Ціна на матеріали. Під час будівництва великого будинку ціна на матеріали вважається одним з основних факторів, що впливають на остаточну вартість споруди.
 • Транспортні витрати на доставку будівельних виробів.
 • Затрати часу. Цей фактор залежить від складності укладання обраного матеріалу.
 • Вартість послуг фахівців. Вона залежить від складності та кваліфікації виконуваних робіт.
 • Необхідність в оренді спецтехніки в разі складного рельєфу.

Віддаючи перевагу каркасній технології будівництва, можна заощадити на фундаменті та термінах будівництва. Більш надійні будинки з цегли вимагають більше часу і фінансів на зведення. Таким чином, обрана конструкція будинку теж має великий вплив на остаточну вартість об’єкта. При замовленні будівельних робіт, слід враховувати, що основні статті витрат стосуються закупівлі матеріалів та оплати послуг фахівців. Тому опустимо етап розробки проєкту та оформлення відповідної технічної документації.

Основні види витратних робіт

Якщо будинок будується на голій ділянці ґрунту, насамперед, виконуються земляні роботи, щоб вирівняти майданчик і підготувати траншеї під будівництво фундаменту. Коли будинок великої площі, рекомендується залучити спецтехніку, що скоротить час роботи, але призведе до додаткових витрат. Якщо підготовчі роботи закінчені, майданчик рівний, викопані траншеї та побудована опалубка, можна приступати до будівництва фундаменту майбутнього будинку. Заливка фундаменту — більш витратна послуга, особливо із застосуванням ручної сили. Якщо необхідна велика кількість матеріалу, бетонні роботи краще виконувати, використовуючи готові розчини від компанії Каскад Бетон.

Залізобетонні роботи, пов’язані з будівництвом фундаменту, рекомендується довірити фахівцям, щоб витримати технологію та отримати міцну основу будинку. Їм же варто довірити й монтаж конструкцій, що виконують опорну функцію, щоб навантаження від маси будинку розподілялося рівномірно. Якщо є відповідна спецтехніка, підготувати бетонний розчин можна на місці. Використовуючи пісок, щебінь і інші сипучі матеріали від компанії Каскад Бетон, бригада робітників зуміє виконати фундаментні роботи, виготовити бетон в потрібній кількості. Приблизно через два тижні після того, як буде виконана заливка бетону, можна приступати до зведення стін. До того моменту, як будуть закінчені кам’яні роботи, фундамент набере повну міцність, що дозволить відразу переходити до оздоблювальних робіт і будівництва покрівлі.

Підсумовуючи вищесказане, визначити попередню вартість будівельних робіт можна на стадії проєктування. Завдяки цьому замовник дізнається, скільки будуть коштувати улаштування фундаменту, зведення стін, оздоблювальні роботи та будівництво даху. Це дозволяє створити проєкт під певний бюджет, виділений на будівництво, що виключає заморозку об’єкта через брак фінансових коштів.