Запитання/Відповіді

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Розшифровка позначень марок бетону в паспорті. Як їх зрозуміти?

М200 – марка бетону, що означає межу міцності на стискання (кгс/м2);

В20 -клас бетону; тиск, що витримується (МПа);

П3, P3 – рухливість бетонних сумішей (від 1 до 5);

W8 – коефіцієнт водонепроникності бетону (від 2 до 20). Водонепроникність – це властивість бетону не пропускати під тиском через себе воду.

F – коефіцієнт морозостійкості бетону (від 25 до 1000). Стандартна морозостійкість в будівництві F100-F200.

Що таке то товарна суміш бетону?

Товарна бетонна суміш – це розчин, що доставляється з заводу-виробника. Віна краща за ту, що виготовляється на будівельному майданчику, за екологічними та економічними показниками. Також товарна бетонна суміш має більш високу якість. Вона доставлється замовнику в автобетонозмішувачах.

Скільки часу відводиться на доставку бетону?

Щоби бетонна суміш не встигла застигнути, для її транспортування відводиться час, яке регламентується ДСТУ 7473-94 «Суміші бетонні». Час доставки залежить від: марки бетону, температури повітря, виду добавок. Він становить від 1 до 6 годин. Так, час доставки бетону марки М100 становить 6 годин, М300 – 3, М800 – 1. Він підтверджується спеціальним сертифікатом відповідності. У процесі транспортування суміші бетону повністю виключаються такі несприятливі фактори, як втрата розчину, потрапляння сонячних променів і опадів, вплив повітря, порушення однорідності.

Куди ви зможете привезти бетон?

Ми возимо бетон на всі об’єкти віддаленістю до 40 км від заводу. Уточнити чи доставимо ми бетон до Вашого об’єкту, Ви можете у відділі продажів.

Зробите мені знижку від об'єму?

Так, ми надаємо індивідуальні знижки для клієнтів при замовленні великих обсягів продукції.

Для уточнення знижки саме для Вашого замовлення зв’яжіться з відділом продажу заводу.

Ви виконуєте індивідуальні замовлення на ЗБВ і спеціальні бетони?

Так, ми працюємо з індивідуальними замовленнями. Головний технолог заводу зможе максимально точно підібрати продукцію за вимогами замовника.

Якщо у вас виникли додаткові питання