У літню пору бетон дозволяє створити моноліт з високою міцністю і довговічністю в будь-якої конструкції. Під час холодів використовується інший бетон – зимовий, ціна якого залежить від марки та хімічного складу матеріалу. Вся справа в низькій температурі, через яку кристалізація, гідратація і затвердіння сильно затягуються. В результаті втрачаються головні якості бетону: міцність знижується, а верхній шар фарбується. На те, наскільки якісним виявиться куплений зимовий бетон, ціна не впливає, адже значення мають рецептура і технології, використовувані при його виробництві.

Новинка в асортименті: керамзитобетон М50-М200

Информація

Що ми пропонуємо?

У «Каскад Бетон» ми використовуємо противоморозні добавки, які перешкоджають замерзанню води в суміші. Вони дозволяють відстрочити реакцію суміші з цементом незалежно від зовнішньої температури. Після затвердіння, добавки вже не допоможуть: рідина перетвориться в монолітний камінь, тому зимовий бетон обов’язково слід прогрівати.

Якщо вам знадобився бетон при температурі повітря -5 ° C, придбайте стійкий до холоду матеріал. Він витримує погодні умови аж до -15 ° C, зберігаючи всі свої позитивні якості. Цього вдалося досягти завдяки використанню спеціально розробленої рецептури, проте це не єдина перевага наших матеріалів.

Морозостійкий бетон від «Каскад Бетон»

Наш завод з виробництва зимового бетону розташований в Вишгороді. У своїй лабораторії ми застосовуємо різні технології для створення матеріалу найвищої якості:

  • Під час виробництва і перевезення, використовуються спеціальні противоморозні добавки.
  • Приймаються замовлення без обмежень за обсягом, доставка можлива в будь-яку частину Києва та області.
  • Суміші перевозяться власним транспортом, місткістю від 7 до 12 куб. м.
  • Ми виробляємо бетон самостійно і без посередників. Завдяки цьому наша цінова політика не передбачає додаткових націнок за виготовлення і транспортування продукції.

У нас ви знайдете бетон тієї марки, класу і якості, який буде оптимальним вибором для конкретного завдання. Ознайомтеся з повним переліком стійкого до низьких температур матеріалу в нашому прайс-листі.

Якщо ви вирішили купити зимовий бетон, але у вас виникли питання або сумніви в правильності вибору, сміливо звертайтеся до наших фахівців. Ми запропонуємо вам пораду телефоном і швидко відповімо на замовлення.

Готові замовити і вас цікавить ціна?