Щебінь

Будівельники знають достеменно, як довговічність і надійність будови залежить від бетону. Безпосередньо бетон складається з декількох компонентів. Але всупереч поширеній думці про те, що ключовими є пісок і вода, незламність будівлі багато в чому залежить і від щебню – крупного заповнювача, що вводиться до складу бетону.

Ціни на продукцію дивіться у прайсі:

broshure

ХОЧЕТЕ ВИГІДНО КУПИТИ ЩЕБІНЬ З ДОСТАВКОЮ?

Компанія «Каскад Бетон» пропонує своїм клієнтам щебінь різних категорій. До замовлення в Києві і Київській області доступний щебінь наступних фракцій:

  • 5-10 – вводять в бетонну суміш як заповнювач. Можливе застосування даного нерудної матеріалу для організації основи перед укладанням асфальту або тротуарної плитки;
  • 10-20 – використовується в тих же ситуаціях, що і попередній;
  • 20-40 – застосовується в ролі нижнього шару підготовки під дорожнє полотно або фундаменти;
  • 40-70 – використовується при будівництві доріг, а також в процесі зведення промислових споруд.

Ми пропонуємо великим організаціям і забудовникам, а також приватним особам придбати гранітний щебінь в Вишгороді, відповідний ГОСТу 8267-93.

Він відрізняється особливою міцністю, тому рекомендується в якості бетонного заповнювача, при зведенні масивних бетонних конструкцій, дорожніх бетонних плит.

ЧОМУ СЛІД ОБРАТИ НАС?

Скориставшись нашими послугами, ви можете купити щебінь оптом з доставкою в будь-який зручний для вас місце. Завдяки наявності власного автопарку, ми організуємо оперативну доставку, попереджуючи збої в реалізації вашого проекту.

Готові замовити і вас цікавить ціна?