ПРО НАС

БЕТОННИЙ ЗАВОД "КАСКАД БЕТОН"

Каскад Бетон – це високоякісний бетон, цемент, пісок, щебінь та залізобетонні вироби, які відповідають всім вимогам міжнародних стандартів.

Хорошим рішенням з нашого боку для виробництва товарного бетону став вибір німецького технологічного обладнання (бетонний завод) фірми «Schwing Stetter».

Бетонний завод Каскад Бетон – підприємство, що володіє власною акредитованою лабораторією. Тому вся продукція обов’язково проходить багатоступеневу перевірку контролю якості на відповідність ДСТУ та техвимогам.

Ми – виробники товарного бетону, й на відміну від посередників, можемо з упевненістю гарантувати вам якість продукції, що поставляємо.

Наша цінність – це наша репутація та багаторічні партнерські відносини з замовниками:

  • продаж і доставка бетону на ваш об’єкт гарантується точно в призначений термін;
  • фактичні м3 поставленого бетону завжди відповідають замовленому й задокументованому обсягу.

Ми переконані, що комерційний успіх невід’ємний від соціальної й екологічної відповідальності компанії. Тому, завод прагне відповідати високим нормам і галузевим стандартам в цій сфері, бути соціально активною компанією, що робить внесок у розвиток території присутності.

Найважливіший ресурс нашого заводу – наші співробітники. Ми націлені на мотивацію і забезпечення гідних умов роботи персоналу, дотримання стандартів з охорони праці та надання можливостей для професійного розвитку.

Гнучкість при роботі з замовниками – ще одне наше значна перевага. «Каскад Бетон» створив надійну основу для взаємодії, як із великими будівельними організаціями-забудовниками, так і з невеличкими будівельними бригадами. Продукція заводу також повністю задовольняє попит приватного будівництва в Київській області. Оптовим покупцям надаються відчутні знижки – постійна співпраця з нами завжди економічно вигідно для вас.

Шукаєте якісний бетон від виробника в Києві, Вишгороді, Ірпені, Бучі? Тоді ви точно наш замовник! Перевірте це за тел: 38 067 446 99 99 або приїжджайте до нас.

ІСТОРІЯ ЗАВОДУ

1960 – ЗАКЛАДКА ЗАВОДУ

1960 – ЗАКЛАДКА ЗАВОДУ

Завод з виробництва бетону та конструкцій був заснований в Вишгороді в 1960 році, в період початку будівництва Київської ГЕС. Потужності заводу забезпечували потребу будівництва в бетоні і будівельних розчинах.

2004 – СТВОРЕННЯ ЗАВОДУ ЗБМК

2004 – СТВОРЕННЯ ЗАВОДУ ЗБМК

На базі Вишгородского заводу залізобетонних виробів тресту «Південатоменергобуд» був створений завод «Завод будівельних матеріалів і конструкцій» (ЗСМК).

2007 – РЕКОНСТРУКЦІЯ

2007 – РЕКОНСТРУКЦІЯ

Була проведена комплексна реконструкція бетонно-змішувального вузла заводу, повністю відремонтоване кранове господарство, закуплена нова техніка. Оновлення обладнання заводу продовжилося в 2014-2015 рр.

2015 – КАСКАД БЕТОН

2015 – КАСКАД БЕТОН

З 2015 року завод ЗБМК почав випускати продукцію під торговою маркою «Каскад Бетон». Також завод налагодив виробництво суміжної продукції.

Якщо у вас виникли запитання до нас