Як замовити

ЯК ЗАМОВИТИ?

Відділ продажу заводу приймає замовлення як від юридичних, так і від фізичних осіб. Ми поважаємо думки і відгуки наших клієнтів і для зручності спільної роботи пропонуємо високий рівень сервісу.

При великих обсягах діє вигідна система знижок і бонусів. Хороші новини є і для приватних клієнтів: в автопарку заводу є відповідні транспортні засоби й для перевезення невеликих замовлень, тобто ціна за куб бетону для вас теж буде адекватною і прийнятною.

ДОСТАВКА АБО САМОВИВІЗ

При безготівковому розрахунку дата і час доставки ми узгоджуємо після надходження оплати. У вартість замовлення стандартно включено 1 годину на розвантаження машини, простий автотранспорту на об’єкті оплачується додатково – 180 грн / год.

ОПЛАТА LIQPAY

РОЗРАХУНОК

Способи оплати продукції Каскад Бетон:

  • Безготівковий розрахунок
  • Розрахунок готівкою
  • Банківською карткою

Замовник надає і забезпечує безперешкодній під’їзд нашого спецтранспорту до місця розвантаження. Після розвантаження ви отримуєте весь пакет документів (оригінал рахунку, накладна, сертифікат на бетон).

За попередньою домовленістю можлива послуга бетононасоса і заливки бетону з міксера.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Відповідно до «Закону про захист прав споживачів», ми здійснюємо повернення  товару в 14 – ти денний термін з дати покупки. Не підлягають поверненню: бетонні та цементні розчини та вироби, які були виготовлені на замовлення.

Гроші можуть бути повернуті тільки на той розрахунковий або картковий рахунок, з якого була здійснена оплата.

З будь-яких питань, пов’язаних з доставкою, оплатою або поверненням, звертайтеся до відділу продажів по телефону 0678825555.

visa_PNG1