Як замовити

ЯК ЗАМОВИТИ?

Відділ продажу заводу приймає замовлення  від юридичних та фізичних осіб. Замовити продукцію та отримати консультацію можна: 1) за тел.  (067)8825555; (044)3377400 в робочі дні з 08:00 до 18:00; 2) електронною поштою info@kaskadbeton.com.ua; 3) через форму зворотнього зв’язку на сайті.

При великих об’ємах діє вигідна система знижок і бонусів. Хороші новини для приватних клієнтів: в автопарку заводу є відповідні транспортні засоби й для перевезення невеликих замовлень, тобто ціна за куб бетону для вас буде адекватною і прийнятною.

ОПЛАТА ON-LINE

Комісія: відсутня.

До сплати приймаються карти VISA та MasterCard будь-якого банку України. Комісія з платника не зтягується.

gateway icons

РОЗРАХУНОК

Способи оплати продукції Каскад Бетон:

  • Безготівковий розрахунок
  • Розрахунок готівкою
  • Банківською карткою

ДОСТАВКА АБО САМОВИВІЗ

При безготівковому розрахунку дата і час доставки ми узгоджуємо після надходження оплати. У вартість замовлення стандартно включено 1 годину на розвантаження машини, простий автотранспорту на об’єкті оплачується додатково – 180 грн / год.

Замовник надає і забезпечує безперешкодній під’їзд нашого спецтранспорту до місця розвантаження. Після розвантаження ви отримуєте весь пакет документів (оригінал рахунку, накладна, сертифікат на бетон).

За попередньою домовленістю можлива послуга бетононасоса і заливки бетону з міксера.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Відповідно до «Закону про захист прав споживачів», ми здійснюємо повернення  товару в 14 – ти денний термін з дати покупки. Не підлягають поверненню: бетонні та цементні розчини та вироби, які були виготовлені на замовлення.

Гроші можуть бути повернуті тільки на той розрахунковий або картковий рахунок, з якого була здійснена оплата.

З будь-яких питань, пов’язаних з доставкою, оплатою або поверненням, звертайтеся до відділу продажів по телефону 0678825555.

visa_PNG1

Оплату картами Visa та Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com