Товарний бетон

Будь-який фахівець, який має відношення до будівництва, скаже, що бетон – один із основних конструктивних матеріалів при зведенні конструкцій. Скільки б зусиль ні прикладав забудовник, всі вони будуть марними, якщо був обраний неякісний бетон. Щоб успішно реалізувати проект, важливо правильно вибрати постачальника товарного бетону, від цього залежить успіх будівництва.

Все різноманіття представленої на ринку продукції можна розділити на 2 типи:

  • товарний бетон;
  • сухі бетонні суміші.

Перший вид – беззаперечний лідер будівельних процесів будь-якого рівня складності. Другий використовують при зведенні невеликих монолітних конструкцій, і практично ніколи – в промислових масштабах.

Ціни на бетон та іншу продукцію заводу дивіться в прайсі.

Наш товарний бетон виготовляється на німецькій автоматизованої лінії концерну Schwing Stetter. Завдяки наявності на заводі «Каскад Бетон» власної лабораторії, мі постійно відстежуємо якість бетонної суміші. Після випробувань і комп’ютерного контролю на об’єкт транспортується готовий до використання продукт.

Що ми пропонуємо?

Компанія «Каскад Бетон» пропонує покупцям у Вишгороді, Києві і області бетон власного виробництва.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, якої марки бетон необхідний для реалізації вашої конкретної задачі (наприклад, для заливки фундаменту вам потрібний бетон М300 або М200?) – звертайтеся до нас за технічною консультацією.

Ціна за куб бетону залежить від марки, класу продукції і наповнювачів. Звернувшись до нас, ви зможете придбати популярні (М100, М150, М200, М250, М300) та специфічні марки бетону.

Ціна на бетон

Ціна товарного бетону складається з вартості базових матеріалів і доставки. Приміром, ціна бетону М200 обумовлена присадками, включеними до складу суміші, які поліпшують властивості бетону.

Хочете придбати в Вишгороді бетон гарантовано високої якості? Не довіряйте перекупникам, що знижує ціну за рахунок втрати якості суміші – звертайтеся в «Каскад Бетон»!

Доставка товару по Києву та Київській області здійснюється власним транспортом ємністю 7-10 куб. м.

Готові замовити і вас цікавить ціна?