Керамічна цегла для кладки

Найбільш поширеним будівельним матеріалом, який використовується для зведення будівель і споруд, а також будівництва печей, є керамічна цегла. Вона може бути облицювальною, застосовуваною для зовнішньої обробки стін, а також рядовою — використовуваною для кладки будівельної конструкції. Якщо вам потрібно такий будматеріал, ви зможете легко купити цеглу в Києві та області, звернувшись до наших менеджерів або залишивши заявку на сайті. Також у нас є торговельний майданчик, розташований безпосередньо на території заводу.

Продаж керамічної цегли

Замовляючи будматеріал у нас, зверніть увагу, що ціна на цеглу може варіюватися. Як правило, на вартість впливає щільність цього матеріалу, що позначається буквою “М” і додатковим числом: М-50, М-100 тощо. Цей параметр, також іменований маркою міцності, показує максимальне навантаження в кілограмах на квадратний сантиметр.

Більш точну інформацію про ціни ви знайдете в нашому прейскуранті на сайті. Для попереднього розрахунку вартості, оформлення замовлення, а також при виникненні будь-яких питань, звертайтеся до наших менеджерів за консультацією.

 

ИНФОРМАЦИЯ

Яку купити будівельну цеглу?

Якщо вас цікавить цегла, ціна в Києві та області на цей будматеріал може варіюватися в залежності від особливостей доставки, а також характеристик продукції та деяких інших параметрів, наприклад, конструкції.

Зверніть увагу, що керамічна цегла ділиться на два типи:

  • Повнотіла — не має наскрізних отворів, порожнистість не перевищує 13%. Чудово витримує вертикальні, а також навантаження на виривання кріплень.
  • Пустотіла — володіє наскрізними отворами різних форм і розмірів. У порівнянні з повнотілою, відрізняється меншою вагою і підвищеною теплоізоляційною здатністю.

У нас ви зможете купити цеглу з доставкою по Києву та області будь-якого типу: в асортименті представлена ​​повно- і пустотіла продукція. Вона має різну міцність, наприклад, М-125 і М-150, а також може належати до різних формфакторів — квадрат або ялинка.

Доставка керамічної цегли

У нас ви зможете придбати будматеріали, забравши їх самовивозом. Однак якщо вас цікавить можливість купити цеглу з доставкою по Києву та області, ми пропонуємо і такі послуги.

Для транспортування ми використовуємо власний транспорт — легкові та вантажні автомобілі. Останні, як правило, використовуються для доставки вантажу вагою від 1,5 до 22 тонн. Завдяки цьому ми доставляємо в точку призначення будь-який замовлений вами будматеріал.

Подивитися ціни на всю продукцію.

Характеристики керамічної цегли

Вирішуючи, які вам слід купити будівельні цеглини, зверніть увагу на їх ключові характеристики:

  • Теплопровідність. Цей параметр відбиває теплоізоляційні властивості. У монолітного матеріалу з високою щільністю це значення становить 0,6-0,7 Вт / (м · К), а у пустотілого — 0,3-0,5 Вт / (м · К). Це означає, що при використанні такого будматеріалу можна зводити досить енергоефективні споруди.
  • Морозостійкість. Відбиває здатність матеріалу протистояти низьких температур. Позначається у вигляді маркування, що складається з числа і букви “F”, наприклад, 50 F або 100 F.
  • Усадка. Для керамічної цегли вона становить 0,03 – 0,1 мм / м, що є незначним, тобто хорошим показником для будматеріалу.
  • Водопоглинання. Варіюється в діапазоні 6-14%, завдяки чому такий будматеріал відрізняється високими характеристиками міцності в будь-яких умовах експлуатації.