Сипучі матеріали

ЦЕМЕНТ

ЩЕБЕНЬ

ЩЕБІНЬ

3 cement

ПІСОК

Доставка сипучих матеріалів на будівельний майданчик – це перше завдання забудовника, позаяк саме з них починаються роботи зі зведення фундаменту. Виготовлення різних будівельних сумішей без їх компонентів неможливо. У складі будь-якій суміші повинні бути  сипучі матеріали, оскільки їх взаємодія дозволяє створити продукт з необхідними характеристиками. Комбінуючи будівельні сипучі матеріали і змінюючи їх пропорції, можна змінювати технічні властивості кінцевої продукції. Особливість використання даної сировини полягає в простоті застосування, бо більшість будівельних сумішей виготовляються банальним усередненням компонентів і додаванням води.

Сьогодні купити сипучі будівельні матеріали в Києві й області можна, скориставшись пропозицією компанії Каскад Бетон. Пропонуємо продукція всіх груп, для виготовлення будь-яких будівельних сумішей. Доставка сипучих будівельних матеріалів по місту та області виконується нашим транспортом або можливий самовивіз. Дані послуги актуальні як для приватного сектора, так і для великого будівництва, тому що купити сипучі матеріали можна за оптовою ціною. Основні сипучі матеріали – це пісок і щебінь, які взаємодіють з цементом, а тому є самою популярною сировиною в будівельній галузі.

Пісок

Тільки пісок використовується в усіх будівельних сумішах, тому що він має найдрібнішу фракцію. Існує кілька видів даної сировини. Внаслідок своєї чистоти, найвищий попит має річковий пісок. У ньому відсутня глина та інші домішки, що дозволяє використовувати його для будівництва об’єктів будь-якої складності. Менш чистий кар’єрний пісок має глинисті та органічні домішки, які утворюється в результаті руйнування гірських порід. Такий інертний матеріал використовується в основному для будівництва дорожнього покриття.

Щебінь

Даний компонент виготовляється методом дроблення скельних і гірських порід, що мають високу щільністю. Залежно від оброблюваної гірської породи, дані інертні матеріали діляться на кілька видів:

  • гравійний;
  • гранітний;
  • вапняний.

На такі сипучі будівельні матеріали ціна вище, ніж на пісок.  Властивості щебеню залежать від породи, що використовується, і завдяки їх різноманітності, можна підібрати оптимальний варіант для вирішення різних будівельних завдань. Високий попит має гранітний щебінь, що має  володіє міцність і стійкість до низьких температур.

Цемент

Компанія Каскад Бетон пропонує не тільки продаж сипучих матеріалів для виконання бетонних робіт, а й цементу. Це в’язка речовина, без якого неможливо виготовити бетонний розчин з піску і щебеню. Компанія пропонує цемент марки ПЦ I-500-Н фасований в мішках по 25 кілограмів.