Гарцовка: купити в Києві та області в "Каскад Бетон"

Найпростішим рішенням для укладання тротуарної плитки та виконання деяких зовнішніх оздоблювальних робіт вважається використання гарцовки. У класичному варіанті, це звичайна суміш піску з цементом у певній пропорції. Перша причина, чому багато людей використовують гарцовку, — ціна, в Києві навіть з урахуванням доставки вона цілком доступна. Будівельна суміш пропонується в сухому варіанті — все, що необхідно зробити для її підготовки до використання, так це додати води в кількості, що рекомендує виробник.

У разі укладання тротуарної плитки матеріал взагалі використовується у сухому виді. Потім готова укладка поливається водою, після чого суміш, що твердне, надійно пов’язує кожну плитку одну з одною. Такий метод роботи зручний тим, що купити гарцовку з доставкою в Київ і по області можна вже готову, в нашій компанії “Каскад Бетон”. 

Гарцовка: купити в Києві та області в "Каскад Бетон"

Отримуючи такий будівельний розчин сухим, вам не доведеться самостійно змішувати матеріали та прораховувати пропорції. Все розраховується та усереднюється на нашому підприємстві, а тому якість пропонованого матеріалу не підлягає сумнівам.

Ціни на продукцію дивіться у прайсі:

broshure

Наша пропозиція

У компанії Каскад Бетон пропонується гарцовка під тротуарну плитку, бруківку і для оздоблювальних робіт наступних видів:

  • РЦГ 50 Ж1;
  • РЦГ 75 Ж1;
  • РЦГ 100 Ж1;
  • РЦГ 150 Ж1;
  • РЦГ 200 Ж1.

Всі суміші виготовлені з оптимальним співвідношенням матеріалів один до одного, для досягнення максимальної міцності кінцевого результату. Замовлення приймаються на будь-які обсяги матеріалу.

Види гарцовки та її властивості

Сьогодні купити гарцовку в Києві та області можна двох типів, в залежності від компонентного складу. Гарцовка для плитки вважається простою сумішшю, тому що складається всього з двох компонентів. Складні розчини включають до п’яти матеріалів різного типу. Приклад складної суміші – гарцовка з додаванням гіпсу і глини. Вона використовується для зовнішніх оздоблювальних робіт, оскільки додаткові матеріали покращують  естетичні властивості кінцевого результату. Гарцовка для бруківки або плитки у своєму складі містить тільки пісок з цементом, які виконують несучу функцію.

Даний матеріал зручний ще й тим, що можна купити гарцовку в мішках, ціна в Києві при цьому буде залежати від розміру фракцій. Легка суміш містить гранули всіх компонентів діаметром максимум 1,25 мм. Важкий матеріал компонується з сировини гранулами 2-2,55 міліметра. Гарцовка для стяжки підлоги може використовуватися як важка, так і легка. Переваги таких сумішей полягають в наступному:

  • суміш в сухому вигляді має тривалий термін зберігання;
  • за один раз можна виготовити велику кількість розчину;
  • поверхню, створену з такого матеріалу, можна за потреби відреставрувати;
  • в складі тільки екологічно чиста сировина.

Всі ці переваги, в поєднанні з низькою вартістю, дозволяють знайти гарцовці широкий спектр застосування.

ПОЧЕМУ СТОИТ ВЫБРАТЬ НАС?

Доставка гарцовки в Києві, Вишгороді та області здійснюється власним автотранспортом. Прийнятна вартість з доставленням будівельної суміші – вигідне рішення для великих замовників.

Готові замовити і вас цікавить ціна?