Керамзитобетон: купити в Києві й області в "Каскад Бетон"

Основна перевага бетону полягає в практичності та міцності. При цьому він має один недолік, який характеризується великою масою матеріалу. Щоб знизити вагу бетонних споруд, в будівельній галузі широко застосовується керамзитобетон. Він використовується для виготовлення матеріалів, що утеплюють контурів стін, огороджувальних конструкцій, панелей та блоків. При виготовленні цих виробів, необхідно максимально знизити їх вагу, але при цьому залишити характеристики міцності без змін. Тому керамзитобетон актуальний для будівництва об’єктів будь-якого типу.

Розглянемо, що являє собою дана суміш. В основі розчину лежить керамзитовий гравій, вода, цемент і пластифікатор. Завдяки тому, що у суміші немає піску, знижується маса кінцевої продукції. Пластифікатор підвищує властивості розчину, що і надає йому потрібну марочну міцність після затвердіння. З огляду на такі переваги над звичайним бетоном, для того, щоб знизити масу майбутньої споруди, доцільніше купити керамзитобетон з доставкою.

Ціни на керамзитобетон дивіться в нашому прайсі.

Типи керамзитобетону

Таку суміш можна виготовити прямо на будівельному майданчику, маючи під рукою всі необхідні матеріали. Але це доцільно робити у тих випадках, коли потрібен невеликий об’єм матеріалу. При будівництві великого об’єкта раціональніше купити його в готовому вигляді, скориставшись послугами нашої компанії Каскад Бетон. Якщо ви замовляєте вже готовий керамзитобетон, ціна за куб буде нижче, ніж при самостійному виготовленні. Це обумовлено тим, що всі виробники закуповують сировину за гуртовими цінами, від чого знижується собівартість виготовлення. Цей матеріал можна купити, вибравши один з наступних типів:

 • Конструктивний — містить меншу кількість керамзиту, внаслідок чого збільшується щільність одержуваного матеріалу і, відповідно, його маса. Така суміш буде оптимальною для конструкції, до якої висуваються високі вимоги щодо міцності, але не береться до уваги висока теплопровідність.
 • Теплоізоляційний — в суміші переважає керамзит, а цементу навпаки, додають менше. Це знижує міцності якості матеріалу, але забезпечує хорошу теплоізоляцію шляхом невеликої теплопровідності.

Класифікують керамзитобетон в залежності від марки цементу, що використовують.  Чим вона вища, тим краще міцнісні якості.

Характеристики керамзитобетону

Використовувати керамзитобетон в будівництві — раціональне рішення з кількох причин, що обумовлені технічними властивостями даного матеріалу:

 • стійкість до появи грибка і цвілі на поверхні;
 • протипожежні властивості внаслідок того, що матеріал не горючий;
 • хороша морозостійкість і вологостійкість виключають руйнівні процеси;
 • низька теплопровідність дозволяє використовувати його в деяких будівлях без додаткових теплоізоляційних матеріалів;
 • можливе використання для будівництва багатоповерхових об’єктів внаслідок високого запасу міцності;
 • хороша звукоізоляція дозволяє будувати житлові приміщення.

До цих переваг слід додати й доступну вартість керамзитобетону.

Керамзитобетон: ціна в Києві та області в "Каскад Бетон"

Ціна на керамзитобетон в Києві та області теж залежить від марки використовуваного цементу, і чим вона вища, тим вартість матеріалу буде дорожче, що цілком компенсується більш високими характеристиками міцності якостями кінцевого результату.

Ми пропонуємо наступні марки даного матеріалу (ціна з ПДВ за м3):

 • М50 — 1866,00;
 • М75 — 2089,00;
 • М100 — 2178,00;
 • М150 — 2463,00;
 • М200 — 2756,00.

Переваги покупного керамзитобетону

Завдяки механізованому виробництву з мінімальними трудовими затратами та закупівлі сировини за гуртовою вартістю, на керамзитобетон з доставкою ціна влаштує кожного.

Ми готові виконати замовлення на будь-який обсяг, можемо здійснювати продаж приватним особам, які будують будинок, і компаніям, які займаються будівництвом великих об’єктів.

Готові замовити і вас цікавить ціна?