ЗАЛІЗОБЕТОННІ ВИРОБИ

Залізобетонні вироби – це великий клас будівельних матеріалів, які включають в себе найрізноманітніші види.  Як основні, можна виділити –  дорожні плити, фундаментні блоки, сходи, перемички із залізобетону, панельні перекриття та ін.

До складу виробів входить бетон і арматура – при мінімумі складових, такі вироби є міцними і здатними витримувати несприятливий вплив зовнішнього середовища. Крім того, всі вироби, включаючи залізобетонні перемички для прорізів, є вогнетривкими. Вироби ЗБВ відрізняються високим рівнем стійкості до впливу температур, вологості, вони не піддаються гниттю й іншим руйнівним процесам, в тому числі корозії.

Завод з виробництва ЗБВ «Каскад Бетон» можна назвати багатопрофільним підприємством, оскільки ми виробляємо та продаємо великий асортимент продукції за доступними цінами. На нашому сайті ви можете вивчити ЗБВ прайс і ознайомитися з актуальною вартістю різних виробів.

Новинка в нашому асортименті ЗБВ виробів: плити дорожні ПД 3-1,5 та ПД 2-9,5.

Ціни на продукцію дивіться у прайсі:

ИНФОРМАЦІЯ

broshure

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЗБВ?

Залізобетонні вироби потрібні вам при будівництві:

  • Житлових будинків;
  • Промислових будівель;
  • Приватних будинків;
  • Монтажі каналізації;
  • Теплотрас і т. ін.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАС?

Якщо ви шукаєте, де купити ЗБВ, перекриття, дорожні плити ціна на які буде відповідати високій якості, звертайтеся до відділу продажів заводу. У нас ви зможете купити будматеріали з мінімальною націнкою і великими партіями, при цьому ми завжди готові здійснити доставку. Ви можете залишити заявку на нашому сайті або зв’язатися з нами будь-яким іншим зручним для вас способом.

Готові замовити і вас цікавить ціна?