ФУНДАМЕНТНІ БЛОКИ

ФБС – це фундаментні блоки стінові /будівельні, які застосовуються при зведенні стін, а також при закладці фундаменту. Для таких блоків використовується бетон вищого класу якості. Залежно від необхідної міцності, в технології виготовлення застосовуються також арматурні каркаси.

Основна відмінність таких блоків – це його габаритні розміри. При цьому, оскільки блок є цілісною конструкцією, для його створення потрібна більшу кількість матеріалу, тому на блоки ФБС ціна вище, ніж, наприклад, на ФБП (пустотні фундаметний блоки).

Ціни на продукцію дивіться у прайсі:

broshure

НАША ПРОПОЗИЦІЯ

Компанія «Каскад Бетон» виробляє фундаментні бетонні блоки в м. Вишгород (Київська область) самостійно і здійснює продаж власної продукції. Це дає нам переваги по якості продукції, а також по оформленню замовлень без посередників і зайвих націнок.

Якщо ви купуєте фундаментні блоки у виробника, ви отримуєте можливість істотно заощадити, і при цьому можете бути впевненими в якості товару. Блоки, створені нашими силами, здатні витримувати колосальні навантаження, а також стійкі до різного роду руйнувань, до підвищеної вологості, перепадів температур, корозії тощо.

ЗАМОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКА

Для створення блоків використовується як правило бетон марки М100. На фундаментні блоки ціна коливається в залежності від розміру виробу. У одного типу виробу (наприклад, блоки ФБС 24) може бути кілька найменувань: 24.3.6, 24.4.6, 24.5.6 і т.д.
Якщо ви хочете замовити ФБС блоки, звертайтеся в компанію «Каскад Бетон»! Наш фахівець допоможе вам в розрахунку необхідної кількості виробів заданих розмірів. Ми завжди готові допомогти з доставкою необхідних вам матеріалів, і запропонувати вигідну ціну для оптових покупців.

Готові замовити і вас цікавить ціна?