Плити дорожні

Якщо міцність покриття і стислі терміни будівництва мають визначальне значення, раціонально використовувати плити дорожні (ПД). Завдяки наявності армованої сітки всередині плити, а також використання бетону високих марок, дорога, побудована з такого матеріалу, відрізняється довговічністю, міцністю і не вимагає багато часу на будівництво. Єдиний мінус покриття полягає в наявності стиків між плитами. Вони впливають на комфорт пересування, проте це не має вирішального значення, тому що найчастіше купують дорожні плити будівництва тимчасової колії, доріг у дачних ділянок або маршрутів, призначених для руху важкого вантажного транспорту. Для великих коліс вантажівок і спецтехніки, що прямують на будівельний об’єкт або підприємство, ці стики будуть непомітними.

Переваги використання дорожніх плит

Можна відразу назвати кілька основних переваг, які має дорожня плита: ціна її доступна, технологія монтажу не викликає ускладнень, виріб довго служить завдяки своїм міцностним характеристиками. До інших технічних особливостей слід віднести наступне:

  • плити не руйнуються під впливом інтенсивного навантаження;
  • стабільність технічних параметрів, незалежно від навантаження і погодних умов;
  • висока морозостійкість дозволяє будувати дорогу з плит навіть у зимовий час;
  • можливість повторного використання робить їх незамінним матеріалом для будівництва тимчасових доріг.

Зрозуміло, що всі ці переваги стануть можливими тільки в тому випадку, якщо ви вирішите бетонні плити дорожні купити у перевіреного постачальника, що гарантує якість продукції.

Ціни на продукцію дивіться у прайсі:

broshure

Ціна дорожніх плит

Вартість дорожніх плит залежить від їх габаритів і марки бетону. Виготовляються дані вироби агрегатно-потоковим методом. Цей спосіб дозволяє створювати продукцію кількох видів великими партіями. Він передбачає проходження плит через термічні камери сушіння. Це дозволяє скоротити час застигання бетону без шкоди міцності властивостями виробів. У конструкції плит передбачені горизонтальні петлі для їх підйому спецтехнікою, а також для з’єднання один з одним за допомогою зварювання.

Що стосується габаритів, то вони коливаються в таких межах:

  • ширина – 1750-2000 мм;
  • товщина – 14-20 см;
  • довжина – 3-6 метрів;
  • вага – 2,2-6 тонн.

Технологія виготовлення

Якщо вам потрібні дорожні плити, купити їх рекомендується у завода-виробника або його прямого постачальника, а не у дрібних приватних фірм, які часто не можуть забезпечити відповідність технології виробництва. Стандартна плита залізобетонна дорожня важить понад 2 тонн, що вже передбачає необхідність наявності на виробництві великої площі для розміщення форм і обладнання з виготовлення розчину в потрібних кількостях. Технологія виготовлення бетону передбачає змішування щебеню, піску, цементу і води. Але через те, що чистий бетон не має усіх потрібних технічних характеристик, в його склад додають додаткові пластифікатори. Завдяки їхньому використанню підвищуються такі важливі властивості, як морозостійкість і вологостійкість, які є обов’язковими для дорожніх блоків. Додатково до складу бетону включають пластифікатори, що знижують витрати цементу і підвищують міцність готової плити.

Де замовити дорожні плити?

Купити залізобетонні дорожні плити в Києві й області, що відповідають високим технічним показникам, можна в компанії “Каскад Бетон”. Компанія є не просто постачальником, але і виробником, ми впевнені в якості  своєї продукції, відповідність технології виробництва бетону і використанні сировини високої якості. Вся продукція проходить контроль якості у власній лабораторії компанії. Тому покупка дорожніх плит з невідповідними нормі технічними показниками повністю виключена.

Готові замовити і вас цікавить ціна?