БУДІВЕЛЬНІ РОЗЧИНИ

ГАРЦОВКА

КЛАДОЧНИЙ РОЗЧИН

ЦЕМЕНТНИЙ РОЗЧИН

Ринок будматеріалів щорічно удосконалюється та наповнюється новинками, проте будівельні суміші (розчини) були і залишаються важливим компонентом будь-якого будівельного процесу.

Мінеральна речовина, що виготовляється на основі води, цементу, спеціальних добавок і піску, відрізняється пластичністю, універсальністю, доступністю і міцністю. Готовий цементний розчин – незамінна складова при виконанні багатьох робіт.

Залежно від подальшої сфери використання, розрізняють цементні будівальні розчини:

кладочні суміші – використовуються при зведенні цегельних, блокових і кам’яних об’єктів;

штукатурні – без них неможливо поштукатурити внутрішні стіни і стелі. Також застосовуються при зовнішніх роботах з фасадом;

спеціальні – підходять для герметизації, гідроізоляції, використовуються для інкрустації і втілення дизайнерських задумів;

монтажні – задіяні при заповненні будівельних швів.

Ціни на продукцію дивіться у прайсі:

Информація

broshure

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Завдяки оснащенню заводу високотехнологічним обладнанням, «Каскад Бетон» випускає різні види цементно-піщаних вологостійких і пластичних розчинів:

  • М100;
  • М150;
  • М200.

Розрізняються вони за співвідношенням піску та цементу, що відповідає за: щільність, морозостійкість і здатність утримувати вологу. Чим вищий індекс, тим частіше мінеральна суміш використовується для зовнішніх робіт.

М100 – кращий вибір для тих забудовників у Вишгороді і Києві, які будують споруду з блоків або цегли. Може використовуватися для штукатурення стін.

За допомогою М150 можна без особливих трудових і матеріальних витрат закрити відколи й тріщини, поштукатурити стіни і стелі.

М200 – універсальний розчин, який підходить і для кладки і для вирівнювання поверхонь.

Крім того, нами виробляємо і реалізуємо гарцівку – найпростішу двокомпонентна суміш для укладання плитки.

Купити бетонний розчин в Києві з доставкою ви можете в компанії «Каскад Бетон». Ми реалізуємо суміші високої якості, що виступають запорукою якісної реалізації вашого будівельного проєкту. Тільки купуючи продукцію у перевіреного виробника, можна зберегти власні нерви й знизити витрати.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАС?

Ми пропонуємо адекватні ціни на цементний розчин, які залежать від його марки. Щоб розрахувати вартість будівельної суміші з орендою транспорту, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Доставка будівельних сумішей у Вишгороді, Києві й області здійснюється власним автотранспортом. Прийнятна вартість з доставкою будівельної суміші – вигідне рішення для великих замовників.

Готові замовити і вас цікавить ціна?