Газоблоки

Газобетон — різновид пористого бетону, що становити собою штучний камінь, по всьому об’єму якого рівномірно знаходяться замкнуті пори діаметром 1-3 мм. Якщо ви вирішили купити газоблок в Києві та області, звертайтеся до наших менеджерів, які нададуть вам кваліфіковану консультацію з будь-яких питань, що стосуються цього будматеріалу.

Продаж газобетонних блоків

Вирішивши придбати у нас газобетонні блоки, ви зможете вибрати як готівковий, так і безготівковий спосіб оплати. При цьому зверніть увагу, що ціна на газоблок не залежить від його розмірів: ви зможете ознайомитися з прайс-листом на сайті, щоб наочно побачити вартість продукції, що вас цікавить.

Коли ви будете замовляти газобетонний блок, після оплати ви зможете забрати його з території заводу самовивозом. В інших випадках доставка буде здійснюватися нашим транспортом. В залежності від ваги та обсягу продукції, ми будемо використовувати легкові або вантажні автомобілі. Останні — слушний варіант для вантажу вагою від 1,5 до 22 тонн.

Зверніть увагу: якщо вас цікавить газоблок, ціна в Києві та області може варіюватися в залежності від ряду факторів, наприклад, особливостей доставки. У зв’язку з цим рекомендуємо вам звертатися в наш відділ продажів для попереднього розрахунку вартості, а також отримання більш точної інформації про ціноутворення.

Якщо ви плануєте придбати газобетонні блоки, ознайомитися з представленими асортиментом ви зможете на спеціальному торговельному майданчику. Він розташований на території нашого заводу. На сайті ви також зможете залишити заявку на покупку газоблоків, після чого менеджер зв’яжеться з вами для узгодження термінів доставки та інших деталей замовлення.

ІНФОРМАЦІЯ

Газобетонний блок: склад

Технологія виробництва впливає на кілька особливостей цього будматеріалу, включно з тим, скільки коштує газоблок. Однак у всіх випадках в складі газобетонних блоків містяться наступні компоненти:

 • очищений кварцовий пісок;
 • вода;
 • цемент;
 • вапно;
 • алюмінієвий газоутворювач.

Після додавання перших двох, а також кожного наступного компонента, розчин необхідно ретельно перемішувати. Однорідність є ключовою метою у виробництві, яку потрібно досягти перед додаванням останнього, головного компонента — газоутворювача.

Через деякий час він вступає в хімічну реакцію з елементами, що містяться у вапні. Внаслідок цього процесу утворюється водень, який створює в структурі матеріалу пори діаметром до 3 мм.

Доставка

Звертайтеся до нас, якщо хочете купити газобетонний блок з доставкою по Києву та області. Якщо буде потрібна допомога, наші менеджери готові в будь-який момент надати вам кваліфіковану консультацію з будь-яких питань.

Подивитися ціни на всю продукцію.

Переваги газобетонних виробів

Ключові плюси газобетонних блоків багато в чому обумовлені способом виготовлення цього будматеріалу. Якщо ви плануєте купити газобетонний блок з доставкою по Києву та області, сміливо звертайтеся до наших менеджерів для оформлення замовлення. Ви отримаєте будматеріал, що має таків переваги:

 • висока міцність;
 • відносно легка вага;
 • чудові тепло- і звукоізоляційні властивості;
 • універсальність в плані обробки та сфери застосування;
 • точні геометричні розміри;
 • відмінна вологостійкість і морозостійкість;
 • безпека для здоров’я.

Зверніть увагу, що практично всі відомі виробники газобетонних виробів, включно з нашими партнерами, проводять строгий контроль якості матеріалів. Це означає, що купуючи газоблоки у нас, ви отримаєте якісну продукцію, що має всі перераховані вище властивості.

Як вибрати газобетонний блок

Вибір газобетонних блоків — це питання, яке слід розглядати в окремому порядку. Причина в тому, що цей будматеріал буває різних розмірів, щільності, а також видів і форм.

Сьогодні популярністю користуються:

 • Газобетон від Aeroc.

Будівельні матеріали цього виробника характеризуються великим асортиментом розмірів і щільності. Найменшу щільність має Aeroc Energy D150, а самим щільним є Aeroc Classic D500. У всіх випадках газоблоки відрізняються високою паропроникністю і звукоізоляцією, низькою теплопровідністю і порівняно невеликою вагою. При цьому матеріал повністю екологічний.

 • Газобетон від Стоунлайт.

В асортименті цього виробника можна зустріти:

 • Класичні блоки з рівною гладкою поверхнею і точною геометрією, допустиме відхилення — не більше 2 мм.
 • Газоблоки з системою “паз-гребінь”, які мають спеціальну систему кріплення. Вона полегшує транспортування і монтаж виробів, а також запобігає виникненню так званих “мостів холоду” між нещільно прилеглими один до одного блоками після їх монтажу.
 • Опалубка — блоки, призначені для утеплення армопоясу і бетонної стяжки.
 • Перегородкові блоки — тонкі газоблоки, які виготовлені спеціально для перегородок і несучих стін.