Розчин для кладки: купити в Києві та області в "Каскад Бетон"

Компанія Каскад Бетон пропонує купити розчин для кладки в Києві та області в любих обсягах. Як зрозуміло з назви, ця суміш призначена для кладки цегли будь-якого типу. При будівництві будівель і споруд з цього матеріалу, сполучна речовина відіграє важливу роль, бо бере на себе навантаження від загальної маси споруди. Сьогодні на ринку пропонуються різні типи цегли, що відрізняються масою. Тому і на готовий розчин для кладки ціна буде залежати від кількості цементу в складі суміші. Чим важче будівельний матеріал, тим міцніше повинна бути будівельна суміш для кладки.

Ціни на продукцію дивіться у прайсі:

Які пропонуються кладкові будівельні розчини для цегли?

Крім кількості цементу, на вартість розчину для кладки впливають і додаткові добавки в складі, які призначені для поліпшення властивостей кінцевого продукту. Це необхідно для адаптації суміші до певних умов, в яких їй доведеться виконувати свої функції. Якщо будівельний розчин використовується для кладки декоративної цегли всередині приміщень, в його склад включаються спеціальні пластифікатори, що дозволяють легко робити гладкі шви між рядами. Для зовнішнього використання в склад суміші включають добавки, що підвищують морозостійкість матеріалу.

Готові будівельні кладкові розчини для блоків повинні мати підвищену опорну здатність. Це обумовлено вищою масою споруди та збільшеною товщиною шару сполучного матеріалу. У деяких випадках від розчину потрібна така властивість, як термостійкість, щоб під впливом високої температури він не тріскався. Наприклад, кладкові будівельні розчини для печі регулярно піддаються термічній дії та без спеціальних добавок швидко втрачають міцності якості.

Інформація

broshure

Наша пропозиція

Наша компанія пропонує наступні види розчинів для кладки:

 • РК 50 П8;
 • РК 50 П12;
 • РК 75 П8;
 • РК 75 П12;
 • РК 100 П8;
 • РК 100 П12;
 • РК 150 П8;
 • РК 150 П12;
 • РК 200 П8;
 • РК 200 П12.

Матеріал має високу якість, незалежно від виду.

Вигідна ціна розчину для кладки в готовому вигляді

Сьогодні даний матеріал можна придбати в сухому і готовому вигляді. У першому випадку він фасується в мішки, а щоб його використовувати, потрібно додати води відповідно до рекомендацій виробника і ретельно перемішати суміш. Недолік даного рішення полягає в тому, що на сухий фасований кладковий розчин для цегли ціна вище, ніж на готовий, пропонований в великих обсягах нашою компанією. Воно актуальне в тих випадках, коли має бути невеликий обсяг роботи, для якого достатньо використовувати кілька мішків сухої суміші. Якщо обсяги великі, покупка будівельної суміші в мішках стане нераціональним і дорогим рішенням. На готовий розчин для кладки ціна буде нижче, тому що пропонується він не за вагою, а в метрах кубічних.

Спроба заощадити, виготовляючи суху суміш самостійно з окремих компонентів, може не давати бажаного результату. Це обумовлено тим, що сировина купується не за оптовими цінами, як це робиться на виробництві, а тому собівартість кінцевого результату буде такою ж, як і у готового розчину або навіть вище. Але при цьому доведеться витратити час на закупівлю сировини, а також виготовлення сухої суміші, щоб потім додати в неї воду і отримати кінцевий продукт. Слід враховувати, що якість отриманого розчину може не відповідати вимогам, отскільки необхідні певні знання і навички, щоб витримати технологію виготовлення. Тому у готового розчину більше переваг, ніж у сухий або приготовленої своїми руками суміші, як в питаннях якості, так і з фінансової сторони.

Переваги нашої компанії

Пропонуючи купити готовий розчин для кладки з доставкою в Київ і область, ми гарантуємо високу якість продукції. Це пояснюється наступними перевагами:

 • наявність сучасного обладнання, що зменшує людський фактор і, відповідно, виникнення помилок на виробництві;
 • витримка технології виготовлення з ретельним контролем складу розчину, в залежності від його призначення;
 • використання якісної сировини, що купується у перевірених постачальників;
 • досвідчені фахівці, які підтримують обладнання в хорошому технічному стані та контролюють процес виробництва.

Наостанок варто сказати, що ми пропонуємо купити розчин для кладки в Києві й області з доставкою нашим транспортом. Це зручно і не вимагає додаткових витрат часу на організацію транспортування купленого розчину на об’єкт.

Готові замовити і вас цікавить ціна?