ФУНДАМЕНТНІ БЛОКИ

Новинка в асортименті: керамзитобетон М50-М200

ФБС – це фундаментні блоки стінові /будівельні, які застосовуються при зведенні стін, а також при закладці фундаменту. Для таких блоків використовується бетон вищого класу якості. Залежно від необхідної міцності, в технології виготовлення застосовуються також арматурні каркаси.

Основна відмінність таких блоків – це його габаритні розміри. При цьому, оскільки блок є цілісною конструкцією, для його створення потрібна більшу кількість матеріалу, тому на блоки ФБС ціна вище, ніж, наприклад, на ФБП (пустотні фундаметний блоки).

ИНФОРМАЦІЯ

broshure

НАША ПРОПОЗИЦІЯ

Компанія «Каскад Бетон» виробляє фундаментні бетонні блоки в м. Вишгород (Київська область) самостійно і здійснює продаж власної продукції. Це дає нам переваги по якості продукції, а також по оформленню замовлень без посередників і зайвих націнок.

Якщо ви купуєте фундаментні блоки у виробника, ви отримуєте можливість істотно заощадити, і при цьому можете бути впевненими в якості товару. Блоки, створені нашими силами, здатні витримувати колосальні навантаження, а також стійкі до різного роду руйнувань, до підвищеної вологості, перепадів температур, корозії тощо.

ЗАМОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКА

Для створення блоків використовується як правило бетон марки М100. На фундаментні блоки ціна коливається в залежності від розміру виробу. У одного типу виробу (наприклад, блоки ФБС 24) може бути кілька найменувань: 24.3.6, 24.4.6, 24.5.6 і т.д.
Якщо ви хочете замовити ФБС блоки, звертайтеся в компанію «Каскад Бетон»! Наш фахівець допоможе вам в розрахунку необхідної кількості виробів заданих розмірів. Ми завжди готові допомогти з доставкою необхідних вам матеріалів, і запропонувати вигідну ціну для оптових покупців.

ГАЛЕРЕЯ

Готові замовити і вас цікавить ціна?