ЦЕМЕНТ

Як відомо, на сьогоднішній день самим затребуваний вид цементу – це портландцемент. Він характеризується високою міцністю, і визначається маркою цементу. Маркування цементів позначається відповідно до ДСТУ Б В.2.7-46: 2010.

Портландцемент М400 з усіх міцносних цементів є найдоступнішим. Він широко застосовується при будівництві об’єктів – підземних і наземних споруд, залізобетонних конструкцій, незамінний в транспортному і гідротехнічному будівництві.

Портландцемент М500 – необхідний елемент розчинів і сумішей, що застосовуються в будівництві, виробництві важких і легких бетонів. Використовується при зведенні мостів, будівництві бетонних і залізобетонних конструкцій, і в багатьох інших сферах, де необхідна міцна, надійна опора.

У нас ви можете придбати фасований цемент ПЦ I-500-Н в мішках по 25 кг – 120 грн.

Ціни на всю продукцію дивіться у прайсі:

Портланд цемент

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Компанія «Каскад Бетон» спеціалізується на реалізації та доставці цементу таких марок:

  • Цемент ПЦ І-500-Н
  • Цемент ПЦ I-400

При купівлі цементу варто звернути увагу на гарантійний термін зберігання, який залежить від марки продукції, способу і умов доставки. При проведенні будівельних робіт не бажано змішувати різні марки цементу і додавати сторонні домішки. Оскільки в цьому випадку за неналежні міцностні властивості і погіршення характеристик продукції несе відповідальність замовник, а не постачальник.

Доставка

Перевага покупки цементу саме на заводі полягає в тому, що в його якості вам не доведеться сумніватися. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте якісний заводський цемент навалом або в мішках по 25 кг. Оптом і в роздріб, за готівковий і безготівковий розрахунок, ПДВ.

Шукаєте надійного партнера і постачальника цементу, цементного розчину і інших будівельних матеріалів у Київській області? Телефонуйте нам!

Готові замовити і вас цікавить ціна?