gazoblik_kaskad

ГАЗОБЛОК

ЦЕГЛА

ЩЕБЕНЬ

ЩЕБІНЬ

Процес зведення будівель, а також їх капітальний ремонт, реконструкція, реставрація — все це — важливі заходи, що вимагають відповідального та уважного підходу. Стінові матеріали є одним з ключових компонентів, бо від їх вибору залежить успіх всього будівництва. Грамотно підібраний стіновий матеріал достатньої якості прямо впливає на термін служби стін, що зводяться за його допомогою.

Які варто купити стінові матеріали

Перш ніж обирати будматеріали, зверніть увагу, що вони діляться на кілька категорій, залежно їх виду і призначення. Наприклад, існують так звані рядові стінові матеріали, які застосовуються безпосередньо для зведення будь-яких зовнішніх або внутрішніх стін. Якщо ви вирішите купити стінові матеріали такого типу, вони будуть представлені широким переліком варіантів.

Наступні в списку — це лицьові будматеріали, використовувані для облицювання. Їхньою ключовою метою є декорування, додаткова звуко- і теплоізоляція. У тому числі вони застосовуються для захисту стін від вологи, пилу, перепадів температури тощо.

Якими мають бути стінові матеріали та вироби

Сьогодні для зведення стін застосовується безліч будматеріалів, що відрізняються за видом, призначенням, технічними характеристиками та іншими параметрами. Підбір оптимального варіанту здійснюється в залежності від особливостей конкретного об’єкта, а також інших умов будівництва.

Як правило, якщо ви підбираєте стінові матеріали та вироби для будівництва будинку, вони повинни відповідати наступним вимогам:

  • Міцність від 40 кгс / см2 з урахуванням порівняно невеликої об’ємної маси;
  • Низька звуко- і теплопровідність;
  • Досить висока водостійкість, вогнестійкість і морозостійкість. Бажано вибирати матеріали, які пройшли не менше 35 циклів перевірки, після яких будматеріали не втратили своїх властивостей.

Вибираючи стінові будівельні матеріали, зверніть увагу, що всі вони мають певний показник трудомісткості будівництва. Так називається характеристика, що зображає час і досвід будівельників, необхідні для успішного зведення стін з таких матеріалів.

Популярні матеріали для кладки стін

Найчастіше зведення стін виконується за допомогою:

  • Цегли — будівельна суміш з глини та спеціальних домішок. Відносно дорогий, але довговічний матеріал. Не схильний до гниття, має потребу в досить міцному фундаменті, складний у зведенні.
  • Газоблоку — різновид пористого бетону, вдосконалена версія силікатної цегли. Являє собою штучний камінь з порами діаметром 1-3 мм. Переваги газоблоку — висока теплоємність, паропроникність, звукоізоляція і вогнестійкість.
  • Шлакоблоку — один з найбільш популярних будматеріалів. Характеризується невеликою вартістю, відносною легкістю, високою міцністю і довговічністю, стійкістю до вогню, ультрафіолету і цвілі.
  • Керамоблоку — відрізняється міцністю, звукоізоляцією, вогнестійкістю, низькою теплопровідністю. Характеризується екологічністю і тривалим експлуатаційним терміном — не менше 50 років.

Вибираючи матеріали для кладки стін, зверніть увагу, що будь-який з них може поділятися на додаткові види. Наприклад, цегла може бути глиняною, силікатною, шамотною, клінкерною і пресованою.

Як придбати будматеріал для стін

У нас ви зможете не тільки оформити замовлення, а й отримати кваліфіковану консультацію з будь-яких питань, пов’язаних з продукцією, що вас зацікавила. У відділі продажів ми робимо розрахунок вартості, щоб ви відразу змогли дізнатися, в яку ціну обійдеться покупка потрібного вам матеріалу. Оплатити покупку можна готівковим або безготівковим способами.

За бажання ви можете вивезти товар самовивозом. В інших випадках доставка продукції будь-якого обсягу буде виконана нашим транспортом. Невеликий будматеріал для стін ми перевозимо легковими автомобілями, а для продукції від 1,5 до 22 тонн застосовуємо вантажний транспорт.

Ви також можете залишити заявку на сайті. Після цього наш менеджер зв’яжеться з вами для узгодження термінів доставки, а також форми оплати. Зверніть увагу, що на території нашого заводу є спеціальний торговельний майданчик, де ви знайдете великий асортимент стінових матеріалів, включаючи цеглу, газоблок, шлакоблок, керамоблок.

Готові замовити і вас цікавить ціна?